Siirry sisältöön
Litku Klementti

Pop · Pop rock

Litku Klementti – liput ja kiertuepäivät

Litku Klementti: 1 tuleva päivämäärä 27. marraskuuta 2026 – Joensuu. Seuraava esitys: Kerubin-sali, Joensuu.

📅 Seuraa kalenterissasiApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

marraskuu 2026

Litku Klementti – samankaltaisia esiintyjiä

Pop: lisää esiintyjiä, joilla on tulevia päivämääriä

Litku Klementti: usein kysyttyä

Milloin Litku Klementti on kiertueella?

Litku Klementti: 1 tuleva päivämäärä. Seuraava: perjantaina 27. marraskuuta 2026 – Kerubin-sali, Joensuu.

Litku Klementti – Joensuu: onko keikka tulossa?

Kyllä – Litku Klementti: Kerubin-sali, Joensuu, perjantaina 27. marraskuuta 2026.

Litku Klementti: paljonko liput maksavat?

Hinnat vaihtelevat päivän ja paikan mukaan. Avaa jokin yllä olevista päivistä nähdäksesi virallisen ilmoituksen ja ajantasaiset hinnat.

Litku Klementti: kiertueella vuonna 2026?

Kyllä – Litku Klementti: 1 tuleva päivämäärä vuonna 2026. Ensimmäinen: perjantaina 27. marraskuuta 2026, viimeinen: perjantaina 27. marraskuuta 2026.

Litku Klementti – Suomi: onko tulossa esityksiä?

Kyllä. Litku Klementti, Suomi: 1 tuleva päivämäärä. Kaupungit: Joensuu.