Przejdź do treści
Kajetan Wolas

Hip-hop/Rap · Urban

Kajetan Wolas – bilety i trasa koncertowa

Kajetan Wolas ma 2 nadchodzące terminy (21 października 2026 – 31 października 2026). Miasta: Warsaw i Wroclaw. Najbliższy występ: Klub Hydrozagadka, Warsaw.

📅 Obserwuj w kalendarzuApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

Kajetan Wolas: trasa w skrócie

Nadchodzące terminy
2
Kraje
1
Miasta
2
Czas trwania trasy
21–31 paź

październik 2026

Ostatnie występy

Kajetan Wolas – podobni wykonawcy

Więcej z gatunku Hip-hop/Rap z nadchodzącymi terminami

Kajetan Wolas: najczęstsze pytania

Kajetan Wolas: kiedy są koncerty?

Kajetan Wolas: 2 nadchodzące terminy. Najbliższy termin: środa, 21 października 2026, Klub Hydrozagadka, Warsaw.

Kajetan Wolas – Warsaw: czy jest zaplanowany występ?

Tak — Kajetan Wolas: środa, 21 października 2026, Klub Hydrozagadka, Warsaw.

Kajetan Wolas: ile kosztują bilety?

Ceny zależą od terminu i miejsca. Otwórz dowolny termin powyżej, aby zobaczyć oficjalną ofertę i aktualne ceny.

Kajetan Wolas: czy w 2026 r. są koncerty?

Tak — Kajetan Wolas: 2 nadchodzące terminy w 2026 r. Pierwszy termin: środa, 21 października 2026, ostatni: sobota, 31 października 2026.

Kajetan Wolas — Polska: czy są koncerty?

Tak. Kajetan Wolas, Polska: 2 nadchodzące terminy. Lokalizacje: Warszawa i Wroclaw.