Przejdź do treści
Klub Wytwórnia

Koncerty

Klub Wytwórnia – bilety i trasa koncertowa

Klub Wytwórnia ma 6 nadchodzących terminów (30 października 2026 – 6 marca 2027). Miasta: Łódź. Najbliższy występ: Klub Wytwórnia, Łódź.

📅 Obserwuj w kalendarzuApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

Klub Wytwórnia: trasa w skrócie

Nadchodzące terminy
6
Kraje
1
Miasta
1
Czas trwania trasy
30 paź 2026–6 mar 2027

październik 2026

listopad 2026

grudzień 2026

  • gru6niedz

    Dżem

    18:00 · Klub Wytwórnia, Łódź

    Bilety
  • gru11pt

    nosowska.xxx

    20:00 · Klub Wytwórnia, Łódź

    Bilety

marzec 2027

  • mar6sob

    my35ovitz

    19:00 · Klub Wytwórnia, Łódź

    Bilety

Klub Wytwórnia – podobni wykonawcy

Klub Wytwórnia: najczęstsze pytania

Klub Wytwórnia: kiedy są koncerty?

Klub Wytwórnia: 6 nadchodzących terminów. Najbliższy termin: piątek, 30 października 2026, Klub Wytwórnia, Łódź.

Klub Wytwórnia – Łódź: czy jest zaplanowany występ?

Tak — Klub Wytwórnia: piątek, 30 października 2026, Klub Wytwórnia, Łódź.

Klub Wytwórnia: ile kosztują bilety?

Ceny zależą od terminu i miejsca. Otwórz dowolny termin powyżej, aby zobaczyć oficjalną ofertę i aktualne ceny.

Klub Wytwórnia: czy w 2026 r. są koncerty?

Tak — Klub Wytwórnia: 5 nadchodzących terminów w 2026 r. Pierwszy termin: piątek, 30 października 2026, ostatni: piątek, 11 grudnia 2026.

Klub Wytwórnia: czy w 2027 r. są koncerty?

Tak — Klub Wytwórnia: 1 nadchodzący termin w 2027 r. Pierwszy termin: sobota, 6 marca 2027, ostatni: sobota, 6 marca 2027.

Klub Wytwórnia — Polska: czy są koncerty?

Tak. Klub Wytwórnia, Polska: 6 nadchodzących terminów. Lokalizacje: Łódź.