Przejdź do treści
LP Tribute UK

Metal · Nu metal

LP Tribute UK – bilety i trasa koncertowa

LP Tribute UK ma 8 nadchodzących terminów (21 stycznia 2027 – 28 lutego 2027). Miasta: Krakow, Portsmouth, Worthing, Winchester i +4 (kraje: Polska i Wielka Brytania). Najbliższy występ: Wedgewood Rooms, Portsmouth.

📅 Obserwuj w kalendarzuApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

LP Tribute UK: trasa w skrócie

Nadchodzące terminy
8
Kraje
2
Miasta
8
Czas trwania trasy
21 sty–28 lut

styczeń 2027

luty 2027

🗺️ Mapa trasy: LP Tribute UK

LP Tribute UK – podobni wykonawcy

Więcej z gatunku Metal z nadchodzącymi terminami

LP Tribute UK: najczęstsze pytania

LP Tribute UK: kiedy są koncerty?

LP Tribute UK: 8 nadchodzących terminów. Najbliższy termin: czwartek, 21 stycznia 2027, Wedgewood Rooms, Portsmouth.

LP Tribute UK – Krakow: czy jest zaplanowany występ?

Tak — LP Tribute UK: niedziela, 28 lutego 2027, Klub Gwarek, Krakow.

LP Tribute UK: ile kosztują bilety?

Ceny zależą od terminu i miejsca. Otwórz dowolny termin powyżej, aby zobaczyć oficjalną ofertę i aktualne ceny.

LP Tribute UK: czy w 2027 r. są koncerty?

Tak — LP Tribute UK: 8 nadchodzących terminów w 2027 r. Pierwszy termin: czwartek, 21 stycznia 2027, ostatni: niedziela, 28 lutego 2027.

LP Tribute UK — Polska: czy są koncerty?

Tak. LP Tribute UK, Polska: 1 nadchodzący termin. Lokalizacje: Kraków.