Przejdź do treści
Mery Spolsky

Alternatywa

Mery Spolsky – bilety i trasa koncertowa

Mery Spolsky ma 7 nadchodzących terminów (6 listopada 2026 – 20 grudnia 2026). Miasta: Koszalin, Szczecin, Warsaw, Gorzów Wielkopolski i +3. Najbliższy występ: CK 105, Koszalin.

📅 Obserwuj w kalendarzuApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

Mery Spolsky: trasa w skrócie

Nadchodzące terminy
7
Kraje
1
Miasta
7
Czas trwania trasy
6 lis–20 gru

listopad 2026

grudzień 2026

🗺️ Mapa trasy: Mery Spolsky

Czego się spodziewać: ostatnia setlista

Atlas Arena, Łódź, 11 października 2026

  1. 1Znalazłam (o.n.a.)
  2. 2Black and White (Kombi)

Najczęściej grane utwory na tej trasie

  • Kocham Polskę×8
  • Marysia Kowalska×8
  • Manekiny×7
  • Bigotka×7
  • Świat poebao właśnie×7
  • Szaraki×6
  • Trapowe Opowiadanie×6
  • Ruskie Disko×6
  • SANTORINI×6
  • Zamknjj mordę×6

Dane setlist: setlist.fm · Mery Spolsky

Mery Spolsky – podobni wykonawcy

Więcej z gatunku Alternatywa z nadchodzącymi terminami

Mery Spolsky: najczęstsze pytania

Mery Spolsky: kiedy są koncerty?

Mery Spolsky: 7 nadchodzących terminów. Najbliższy termin: piątek, 6 listopada 2026, CK 105, Koszalin.

Mery Spolsky – Koszalin: czy jest zaplanowany występ?

Tak — Mery Spolsky: piątek, 6 listopada 2026, CK 105, Koszalin.

Mery Spolsky: ile kosztują bilety?

Ceny zależą od terminu i miejsca. Otwórz dowolny termin powyżej, aby zobaczyć oficjalną ofertę i aktualne ceny.

Mery Spolsky: czy w 2026 r. są koncerty?

Tak — Mery Spolsky: 7 nadchodzących terminów w 2026 r. Pierwszy termin: piątek, 6 listopada 2026, ostatni: niedziela, 20 grudnia 2026.

Mery Spolsky — Polska: czy są koncerty?

Tak. Mery Spolsky, Polska: 7 nadchodzących terminów. Lokalizacje: Koszalin, Szczecin, Warszawa, Gorzów Wielkopolski, Suwałki i +2.

Jakie utwory zagra Mery Spolsky?

Setlista z ostatniego koncertu (Mery Spolsky, 11 października 2026, Łódź) liczyła 2 utwory, m.in. Znalazłam i Black and White.