Przejdź do treści

Miejsce · Gdańsk

Stadion Leśny w Sopocie

Stadion Leśny w Sopocie – Stadion, Gdańsk. Obecnie nie ma tu zaplanowanych wydarzeń, ale poniżej znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć przed wizytą: jak dojechać, gdzie zaparkować, gdzie się zatrzymać i gdzie zjeść w okolicy.

Obecnie brak wydarzeń

Stadion Leśny w Sopocie – informacje

Stadion Leśny – wielofunkcyjny stadion sportowy leżący na terytorium Sopotu. Obiekt powstał w latach 20. XX wieku. Wyposażony w bieżnię lekkoatletyczną stadion położony jest na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trybuny obiektu mogą pomieścić około 5000 widzów.

Źródło: Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

Dojazd

🚉 Komunikacja miejska

  • SopotStacja kolejowa900 m · 15 min pieszo
  • Sopot WyścigiStacja kolejowa1,1 km · 17 min pieszo

Odległości mierzone są w linii prostej od obiektu; czasy dojścia są szacunkowe. Wikidata (CC0)

🛏️ Stadion Leśny w Sopocie – hotele w pobliżu

Sprawdź ceny ↗
Stadion Leśny w Sopocie – wszystkie hotele w pobliżu (12) →

🛏️ Stadion Leśny w Sopocie – hotele w pobliżu

Sprawdź ceny ↗

Gdańsk – więcej miejsc

Gdańsk – inne miejsca

Gdańsk – wszystkie wydarzenia

Stadion Leśny w Sopocie: najczęstsze pytania

Stadion Leśny w Sopocie: jakie wydarzenia są w programie?

Stadion Leśny w Sopocie: obecnie brak nadchodzących wydarzeń.

Gdzie znajduje się Stadion Leśny w Sopocie?

Stadion Leśny w Sopocie – adres: Gdańsk.

Ile osób mieści Stadion Leśny w Sopocie?

Stadion Leśny w Sopocie mieści ok. 5000 osób.

Stadion Leśny w Sopocie: która stacja jest najbliżej?

Stadion Leśny w Sopocie: najbliższa stacja to Sopot (Stacja kolejowa), w odległości ok. 900 m.

Stadion Leśny w Sopocie: które hotele są najbliżej?

Najbliższe noclegi to: Hotel Rezydent w Sopocie (1,1 km), Hotel Kaiserhoff w Sopocie (1,2 km) i Pensjonat Schauffler w Sopocie (1,4 km).