Přejít na obsah

Rockové Vánoce na BarčePraha · čt 17. 12. 2026

18:00 místního času

O akci

Rockové Vánoce na Barče – termín: čtvrtek 17. prosince 2026, začátek v 18:00 místního času. Místo konání: KD Barikádníků, Praha.

Kategorie: Koncerty, žánr: Rock / Pop.

KD Barikádníků: 2 nadcházející akce v našem kalendáři.

Uplatňuje se transakční poplatek ve výši 30Kč. Rockové Vánoce na Barče 2026 Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče"! Letošní menu nabízí: ALEŠ BRICHTA PROJECT, KOMUNÁL a americkou legendu FLOTSAM AND JETSAM!! „Rockové Vánoce na Barče", tento rok plánované na čtvrtek 17. prosince, jsou již více než tři desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opět opravdovou klasiku v pořadí: ALEŠ BRICHTA PROJECT, KOMUNÁL a k tomu odtajněný SPECIAL GUEST, ikonická americká formace FLOTSAM AND JETSAM. „Barča" se tak opět vrací ke kořenům, kdy byl koncem 80. let „Kulturní dům Barikádníků" na Praze 10 aneb „Barča", opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu. Výběr kapel pro letošní večírek rozhodně není náhodný: SPECIAL GUEST -- Flotsam and Jetsam (USA): Slibovali jsme pecku, tady je! Americká thrash/speed-metalová legenda Flotsam and Jetsam se vrací do Evropy a v prosinci nevynechá ani Prahu. Kapela, která od roku 1981 patří k pilířům světové metalové scény a v jejíchž řadách začínal i Jason Newsted, přiveze fanouškům energickou show plnou rychlých riffů, technické preciznosti a nesmrtelných skladeb. Můžete se těšit na průřez bohatou diskografií kapely, od klasických alb No Place For Disgrace a Cuatro, až po novější tvorbu včetně skladeb z novinkového alba Rats In The Temple. Charakteristický hlas Erica A.K. Knutsona, strhující kytarové souboje a nekompromisní thrashová energie slibují na Barče nezapomenutelný večer! Novinkový klip „Rats In The Temple": www.flotstildeath.com Komunál: Připravte se na večer plný poctivého českého rocku, energie a nezapomenutelné atmosféry! Přichází Komunál -- kapela, která už více než 30 let spojuje fanoušky silnými texty, chytlavými refrény a strhujícími koncerty. Přijďte si zazpívat největší hity a zažít vystoupení, na které budete ještě dlouho vzpomínat. www.komunalniodpad.com Aleš Brichta Project ... netřeba představovat a ani zmiňovat to, že formace mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety... Facebook Instagram www.brichta.cz Akce začíná již v 18 hodin, za PŮVODNÍ CENU 599Kč lze vstupenky zakoupit do pondělí 15.6.2026 včetně, od 16.6.2026 je vstupné na akci v předprodeji za 650kč, na místě pak za 750Kč. Určitě neváhejte s nákupem vstupenek, Barča opravdu není nafukovací!!

Ubytování a doprava

Nejbližší zastávka
Strašnická · Stanice metra · 180 m · 3 min pěšky

🛏️ KD Barikádníků – hotely v okolí

Zobrazit ceny ↗

🧭 Prohlídky a památky: Praha

Všechny prohlídky a aktivity ↗

Line-up

Místo konání: KD Barikádníků

Saratovská 20, Praha, 10000
Plánek sálu
Plánek sálu – KD BarikádníkůKD Barikádníků: celý plán sálu →

Rockové Vánoce na Barče – další termíny

Všechny termíny →

KD Barikádníků – nadcházející akce

Celý kalendář →

Praha: co dalšího ten týden

Praha – všechny akce →

Rockové Vánoce na Barče: časté dotazy

Kdy se koná Rockové Vánoce na Barče?

Rockové Vánoce na Barče – termín: čtvrtek 17. prosince 2026 v 18:00 místního času.

Kde se koná Rockové Vánoce na Barče?

Místo konání: KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10000.

Rockové Vánoce na Barče: kolik stojí vstupenky?

Prodejce nezveřejnil cenové rozpětí. Otevřete oficiální nabídku a podívejte se na aktuální ceny a volná místa.

Má Rockové Vánoce na Barče další nadcházející termíny?

Ano — Rockové Vánoce na Barče: 1 nadcházející termín, mimo jiné Praha (16. 12.).

Rockové Vánoce na Barče

čt 17. 12. 2026

Vstupenky (otevře se v nové kartě)