Přejít na obsah
Killswitch Engage

Rock · Alternativní rock

Killswitch Engage – vstupenky a termíny turné

Killswitch Engage: 10 nadcházejících termínů (30. října 2026 – 9. června 2027). Města: Hradec Králové, Auckland, Brisbane, Towradgi a +5 (země: Česko, Nový Zéland, Austrálie, Spojené státy a +2). Nejbližší vystoupení: The Powerstation, Auckland.

📅 Sledovat v kalendářiApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

Killswitch Engage: turné v kostce

Nadcházející termíny
10
Země
6
Města
9
Období turné
30.10.2026 – 09.06.2027
Nejnižší uvedená cena
13,50 £ · Hradec Králové, st 2. 6. 2027

říjen 2026

listopad 2026

květen 2027

červen 2027

  • čvn2st

    Rock for People

    11:00 · Festivalpark, Hradec Králové

    Vstupenky
  • čvn9st

    NOVA ROCK Festival

    11:00 · Stadium Wiener Neustadt, Wiener Neustadt

    Vstupenky

🗺️ Mapa turné: Killswitch Engage

Co čekat: poslední setlist

Faultline Stage, Sacramento, 1. října 2026 · Turné: North American Tour 2026

  1. 1This Fire
  2. 2In Due Time
  3. 3Strength of the Mind
  4. 4The End of Heartache
  5. 5Where It Dies
  6. 6Hate by Design
  7. 7Forever Aligned
  8. 8The Signal Fire
  9. 9I Believe
  10. 10My Curse
  11. 11Rose of Sharyn
  12. 12My Last Serenade
  13. 13Holy Diver (Dio)

Nejhranější skladby na tomto turné

  • This Fire×16
  • In Due Time×16
  • The End of Heartache×16
  • The Signal Fire×16
  • My Curse×16
  • My Last Serenade×16
  • Where It Dies×15
  • Hate by Design×15
  • Forever Aligned×15
  • I Believe×15

Data setlistů: setlist.fm · Killswitch Engage

Killswitch Engage – podobní interpreti

Další ze žánru Rock s nadcházejícími termíny

Killswitch Engage: časté dotazy

Killswitch Engage: kdy jsou koncerty?

Killswitch Engage: 10 nadcházejících termínů. Nejbližší termín: pátek 30. října 2026, The Powerstation, Auckland.

Killswitch Engage – Hradec Králové: je naplánované vystoupení?

Ano — Killswitch Engage: středa 2. června 2027, Festivalpark, Hradec Králové.

Killswitch Engage: kolik stojí vstupenky?

Nominální ceny vstupenek (Killswitch Engage) začínají zhruba na 13,50 £ bez poplatků, podle města a místa. Oficiální cenové rozpětí najdete u každého termínu.

Killswitch Engage: koncerty v roce 2026?

Ano — Killswitch Engage: 6 nadcházejících termínů v roce 2026, v období pátek 30. října 2026 – úterý 17. listopadu 2026.

Killswitch Engage: koncerty v roce 2027?

Ano — Killswitch Engage: 4 nadcházející termíny v roce 2027, v období sobota 29. května 2027 – středa 9. června 2027.

Killswitch Engage: kde jsou nejlevnější vstupenky?

Nejnižší uvedená nominální cena: 13,50 £ — Hradec Králové, středa 2. června 2027, Festivalpark. Ceny jsou bez poplatků a mohou se měnit podle poptávky.

Killswitch Engage – Česko: jsou plánované koncerty?

Ano. Killswitch Engage, Česko: 1 nadcházející termín. Města: Hradec Králové.

Killswitch Engage: jaké skladby zazní?

Setlist z posledního koncertu (Killswitch Engage, 1. října 2026, Sacramento) obsahoval celkem 13 skladeb, mimo jiné This Fire, In Due Time, Strength of the Mind, The End of Heartache a Where It Dies.