Gå til indhold
Den Gamle By

Foredrag/Seminar

Den Gamle By – billetter & turnédatoer

Den Gamle By har 2 kommende datoer den 27. oktober 2026 i Aarhus. Næste show er i Aarhus, Den Gamle By i Aarhus.

📅 Følg i din kalenderApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

Den Gamle By – turnéen i korte træk

Kommende datoer
2
Lande
1
Byer
1
Turnéperiode
27. okt.

oktober 2026

Hvis du kan lide Den Gamle By

Mere Foredrag/Seminar med kommende datoer

Den Gamle By: ofte stillede spørgsmål

Hvornår er Den Gamle By på turné?

Den Gamle By har 2 kommende datoer. Den næste er tirsdag den 27. oktober 2026 i Aarhus, Den Gamle By, Aarhus.

Kommer Den Gamle By til Aarhus?

Ja – Den Gamle By spiller i Aarhus, Den Gamle By i Aarhus tirsdag den 27. oktober 2026.

Hvad koster billetter til Den Gamle By?

Priserne varierer efter dato og plads. Åbn en af datoerne ovenfor for at se den officielle billetannonce og aktuelle priser.

Er Den Gamle By på turné i 2026?

Ja – Den Gamle By har 2 kommende datoer i 2026, fra tirsdag den 27. oktober 2026 til tirsdag den 27. oktober 2026.

Kommer Den Gamle By til Danmark?

Ja – Den Gamle By har 2 kommende datoer i Danmark: Aarhus.