Gå til indhold
Rita Payés

Koncerter

Rita Payés – billetter & turnédatoer

Rita Payés har 1 kommende dato den 7. november 2026 i Aarhus. Næste show er i TRACK i Aarhus.

📅 Følg i din kalenderApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

november 2026

Hvis du kan lide Rita Payés

Rita Payés: ofte stillede spørgsmål

Hvornår er Rita Payés på turné?

Rita Payés har 1 kommende dato. Den næste er lørdag den 7. november 2026 i TRACK, Aarhus.

Kommer Rita Payés til Aarhus?

Ja – Rita Payés spiller i TRACK i Aarhus lørdag den 7. november 2026.

Hvad koster billetter til Rita Payés?

Priserne varierer efter dato og plads. Åbn en af datoerne ovenfor for at se den officielle billetannonce og aktuelle priser.

Er Rita Payés på turné i 2026?

Ja – Rita Payés har 1 kommende dato i 2026, fra lørdag den 7. november 2026 til lørdag den 7. november 2026.

Kommer Rita Payés til Danmark?

Ja – Rita Payés har 1 kommende dato i Danmark: Aarhus.