Hopp til innhold
Eigil Berg

Rock · Pop

Eigil Berg – billetter og turnédatoer

Eigil Berg har 1 kommende dato 4. desember 2026, i Lillestrøm. Neste arrangement er på Lillestrøm Kulturpub i Lillestrøm.

📅 Følg i kalenderen dinApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

desember 2026

Liker du Eigil Berg?

Mer Rock med kommende datoer

Eigil Berg: ofte stilte spørsmål

Når er Eigil Berg på turné?

Eigil Berg har 1 kommende dato. Den neste er fredag 4. desember 2026 på Lillestrøm Kulturpub, Lillestrøm.

Kommer Eigil Berg til Lillestrøm?

Ja – Eigil Berg skal spille på Lillestrøm Kulturpub i Lillestrøm fredag 4. desember 2026.

Hva koster billetter til Eigil Berg?

Prisene varierer etter dato og plass. Åpne en av datoene ovenfor for å se den offisielle oppføringen og aktuelle priser.

Er Eigil Berg på turné i 2026?

Ja – Eigil Berg har 1 kommende dato i 2026, fra fredag 4. desember 2026 til fredag 4. desember 2026.

Kommer Eigil Berg til Norge?

Ja – Eigil Berg har 1 kommende dato i Norge: Lillestrøm.