Hopp til innhold
Stuss'lige karer

Pop

Stuss'lige karer – billetter og turnédatoer

Stuss'lige karer har 2 kommende datoer mellom 6. november 2026 og 15. mai 2027, i Lillestrøm og Dokka. Neste arrangement er på Lillestrøm Kulturpub i Lillestrøm.

📅 Følg i kalenderen dinApple / OutlookGoogle Calendar ↗RSS

Stuss'lige karer – turneen i korte trekk

Kommende datoer
2
Land
1
Byer
2
Turnéperiode
6. nov. 2026–15. mai 2027

november 2026

mai 2027

Liker du Stuss'lige karer?

Mer Pop med kommende datoer

Stuss'lige karer: ofte stilte spørsmål

Når er Stuss'lige karer på turné?

Stuss'lige karer har 2 kommende datoer. Den neste er fredag 6. november 2026 på Lillestrøm Kulturpub, Lillestrøm.

Kommer Stuss'lige karer til Lillestrøm?

Ja – Stuss'lige karer skal spille på Lillestrøm Kulturpub i Lillestrøm fredag 6. november 2026.

Hva koster billetter til Stuss'lige karer?

Prisene varierer etter dato og plass. Åpne en av datoene ovenfor for å se den offisielle oppføringen og aktuelle priser.

Er Stuss'lige karer på turné i 2026?

Ja – Stuss'lige karer har 1 kommende dato i 2026, fra fredag 6. november 2026 til fredag 6. november 2026.

Er Stuss'lige karer på turné i 2027?

Ja – Stuss'lige karer har 1 kommende dato i 2027, fra lørdag 15. mai 2027 til lørdag 15. mai 2027.

Kommer Stuss'lige karer til Norge?

Ja – Stuss'lige karer har 2 kommende datoer i Norge: Lillestrøm og Dokka.