Naar de inhoud
Haunt Me

Alternatief · Postpunk

Haunt Me tickets & tourdata

Haunt Me heeft 5 komende data tussen 15 november 2026 en 29 november 2026, in Haarlem, Poznan, Warsaw, Praha en +1, verspreid over Nederland, Polen, Tsjechië en Italië. De eerstvolgende show is in Pod Minogą in Poznan.

Tour van Haunt Me in het kort

Komende data
5
Landen
4
Steden
5
Tourperiode
15–29 nov

november 2026

🗺️ Tourkaart van Haunt Me

Wat je kunt verwachten: recente setlist

Uit Revolution Live, Fort Lauderdale op 10 oktober 2026

  1. 1Bloodlust
  2. 2Necromancer
  3. 3Be Same
  4. 4500 Days of Summer
  5. 5You're My Favorite Work of Art
  6. 6Watch You Bleed
  7. 7Filthy
  8. 8Devour
  9. 9Bleed For Me
  10. 10Please Stay
  11. 11Dying in Your Arms

Meest gespeelde nummers van deze tour

  • Necromancer×3
  • You're My Favorite Work of Art×3
  • Watch You Bleed×3
  • Devour×3
  • Bleed For Me×3
  • Please Stay×3
  • Bloodlust×2
  • Be Same×2
  • Filthy×2
  • Dying in Your Arms×2

Setlistgegevens: setlist.fm · Haunt Me

Vind je Haunt Me leuk?

Meer Alternatief met komende data

Haunt Me: veelgestelde vragen

Wanneer gaat Haunt Me op tour?

Haunt Me heeft 5 komende data. De eerstvolgende is op zondag 15 november 2026 in Pod Minogą, Poznan.

Komt Haunt Me naar Haarlem?

Ja – Haunt Me staat op zondag 29 november 2026 in Patronaat in Haarlem.

Hoeveel kosten tickets voor Haunt Me?

Prijzen verschillen per datum en plaats. Open een van de data hierboven voor het officiële ticketaanbod en actuele prijzen.

Gaat Haunt Me in 2026 op tour?

Ja – Haunt Me heeft 5 komende data in 2026, van zondag 15 november 2026 tot zondag 29 november 2026.

Komt Haunt Me naar Nederland?

Ja – Haunt Me heeft 1 komende datum in Nederland: Haarlem.

Welke nummers speelt Haunt Me?

Tijdens de meest recente show (10 oktober 2026, Fort Lauderdale) speelde Haunt Me 11 nummers, waaronder Bloodlust, Necromancer, Be Same, 500 Days of Summer en You're My Favorite Work of Art.