Naar de inhoud
Johnny Logan

Rock · Pop

Johnny Logan tickets & tourdata

Johnny Logan heeft 5 komende data tussen 13 november 2026 en 24 april 2027, in Amsterdam, Ghent, Antwerp en Greve, verspreid over Nederland, België en Denemarken. De eerstvolgende show is in Ziggo Dome in Amsterdam.

Tour van Johnny Logan in het kort

Komende data
5
Landen
3
Steden
4
Tourperiode
13 nov 2026 – 24 apr 2027

november 2026

december 2026

april 2027

🗺️ Tourkaart van Johnny Logan

Wat je kunt verwachten: recente setlist

Uit Ziggo Dome, Amsterdam op 20 november 2025

  1. 1What's Another Year
  2. 2Hold Me Now

Meest gespeelde nummers van deze tour

  • What's Another Year×6
  • Hold Me Now×6
  • Heaven's Closed×4
  • Show me what you got×4
  • Hallelujah×3
  • Why Me?×3
  • You Raise Me Up×3
  • The Galway Girl×2
  • The Irish Soul×2
  • Somebody Like You×2

Setlistgegevens: setlist.fm · Johnny Logan

Vind je Johnny Logan leuk?

Meer Rock met komende data

Johnny Logan: veelgestelde vragen

Wanneer gaat Johnny Logan op tour?

Johnny Logan heeft 5 komende data. De eerstvolgende is op vrijdag 13 november 2026 in Ziggo Dome, Amsterdam.

Komt Johnny Logan naar Amsterdam?

Ja – Johnny Logan staat op vrijdag 13 november 2026 in Ziggo Dome in Amsterdam.

Hoeveel kosten tickets voor Johnny Logan?

Prijzen verschillen per datum en plaats. Open een van de data hierboven voor het officiële ticketaanbod en actuele prijzen.

Gaat Johnny Logan in 2026 op tour?

Ja – Johnny Logan heeft 2 komende data in 2026, van vrijdag 13 november 2026 tot zaterdag 5 december 2026.

Gaat Johnny Logan in 2027 op tour?

Ja – Johnny Logan heeft 3 komende data in 2027, van donderdag 15 april 2027 tot zaterdag 24 april 2027.

Komt Johnny Logan naar Nederland?

Ja – Johnny Logan heeft 1 komende datum in Nederland: Amsterdam.

Welke nummers speelt Johnny Logan?

Tijdens de meest recente show (20 november 2025, Amsterdam) speelde Johnny Logan 2 nummers, waaronder What's Another Year en Hold Me Now.