
Two Door Cinema Club – Tourist History 15th AnniversaryBrussel · ma 1 feb 2027
Over dit evenement
Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary vindt plaats op maandag 1 februari 2027 in Cirque Royal - Koninklijk Circus, Brussels, aanvang 19:00 lokale tijd.
Het evenement valt onder Rock / Pop (Concerten).
Cirque Royal - Koninklijk Circus heeft 127 komende evenementen in onze agenda.
Event information & timings: www.livenation.be
Toevoegen aan agenda
Overnachten & bereikbaarheid
- Madou110 m
- Hôtel du Congrès130 m
- Motel One180 m
🛏️ Hotels bij Cirque Royal - Koninklijk Circus
Bekijk prijzen ↗🧭 Tours & bezienswaardigheden in Brussel
Alle tours & activiteiten ↗Two Door Cinema Club in Cirque Royal - Koninklijk Circus: alles voor de showdag
- Aanvang
- 19:00
- Two Door Cinema Club op het podium(ca.)
- 19:00
- Speelduur(ca.)
- 1 uur, 25 min
- Verwacht einde(ca.)
- 20:25
- Bereikbaarheid
- Congrès - Congres, 180 m (3 min lopen)
Geschat op basis van recente setlists van de hoofdact en een gebruikelijk tijdschema. Zalen maken de exacte podiumtijden op de dag zelf bekend, dus check ze voordat je vertrekt.
Wat je kunt verwachten: recente setlist
Uit Escenario GNP Seguros, Monterrey op 13 oktober 2026 · Tour: Tourist History 15th Anniversary
- 1Cigarettes in the Theatre
- 2I Can Talk
- 3Come Back Home
- 4This Is the Life
- 5Costume Party
- 6Do You Want It All?
- 7Something Good Can Work
- 8Sleep Alone
- 9Next Year
- 10Changing of the Seasons
- 11Lavender
- 12Someday
- 13Wonderful Life
- 14Kids
- 15Are We Ready? (Wreck)
- 16Sun
- 17Undercover Martyn
- 18You're Not Stubborn
- 19Eat That Up, It's Good for You
- 20What You Know
Meest gespeelde nummers van deze tour
- Cigarettes in the Theatre×17
- I Can Talk×17
- Come Back Home×17
- This Is the Life×17
- Do You Want It All?×17
- Something Good Can Work×17
- Sleep Alone×17
- Next Year×17
- Are We Ready? (Wreck)×17
- Sun×17
Setlistgegevens: setlist.fm · Two Door Cinema Club
Line-up
Over Two Door Cinema Club
Two Door Cinema Club is een electropop-indierockband uit de Noord-Ierse plaatsen Bangor en Donaghadee. De band werd opgericht in 2007 en wordt vertegenwoordigd door het Franse platenlabel Kitsuné Music. Via deze maatschappij werd in maart 2010 het debuutalbum Tourist History uitgebracht. Two Door Cinema Club bestaat uit Sam Halliday, Alex Trimble en Kevin Baird.
Locatie: Cirque Royal - Koninklijk Circus
R de l'Enseignement-Onderrichtsstraat 81, Brussels, 1000Meer data van Two Door Cinema Club
Alle data →- nov15zoTickets
Two Door Cinema Club - Tourist History 15th Anniversary Tour
18:45 · Perth HPC, Mt Claremont, WA
- nov25woTickets
Two Door Cinema Club
18:00 · Riverstage, Brisbane, QLD
- nov27vrTickets
Two Door Cinema Club
18:45 · Spark Arena, Auckland
- jan23zaTickets
Two Door Cinema Club
18:30 · 3Arena, Dublin
- jan24zoTickets
Two Door Cinema Club
18:30 · The O2 Belfast, Belfast
- jan26diTickets
Two Door Cinema Club
18:30 · OVO Hydro, Glasgow
- jan27woTickets
Two Door Cinema Club
18:00 · AO Arena, Manchester
- jan28doTickets
Two Door Cinema Club
18:30 · The O2, London
Binnenkort in Cirque Royal - Koninklijk Circus
Volledige agenda →- okt22doTickets
GuiHome vous détend
20:00
- okt30vrTickets
- okt31zaTickets
- nov2maTickets
Panayotis Pascot
20:00
- nov3diTickets
- nov7zaTickets
Caravan Palace
20:00
Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary: veelgestelde vragen
Wanneer is Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary?
Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary staat gepland op maandag 1 februari 2027 om 19:00 lokale tijd.
Waar vindt Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary plaats?
In Cirque Royal - Koninklijk Circus, R de l'Enseignement-Onderrichtsstraat 81, Brussels 1000.
Hoeveel kosten tickets voor Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary?
De ticketverkoper heeft geen prijsklasse gepubliceerd. Open de officiële pagina voor actuele prijzen en beschikbare plaatsen.
Welke nummers speelt Two Door Cinema Club?
Tijdens de meest recente show (13 oktober 2026, Monterrey) speelde Two Door Cinema Club 20 nummers, waaronder Cigarettes in the Theatre, I Can Talk, Come Back Home, This Is the Life en Costume Party.
Heeft Two Door Cinema Club nog andere data gepland?
Ja – Two Door Cinema Club heeft 12 komende data, waaronder Mt Claremont (15 nov), Brisbane (25 nov) en Auckland (27 nov).
Hoe laat staat Two Door Cinema Club op het podium?
Two Door Cinema Club staat naar verwachting rond 19:00 op het podium. De show begint om 19:00 lokale tijd.
Hoe lang speelt Two Door Cinema Club?
Bij recente shows ging het om 20 nummers, ongeveer 1 uur, 25 min op het podium, dus reken op een einde rond 20:25.
Two Door Cinema Club – Tourist History 15th Anniversary
ma 1 feb 2027

