Mekan · İstanbul
Milena Pub & Bistro
Milena Pub & Bistro için şu anda listelenen yaklaşan etkinlik yok.
Şu anda listelenen etkinlik yok
Ulaşım
🚉 Toplu taşıma
- Hüseyin Ağa CamiiTramvay durağı80 m · 1 dk yürüme
- Galatasaray LisesiTramvay durağı300 m · 5 dk yürüme
- TaksimTramvay durağı400 m · 6 dk yürüme
- OdakuleTramvay durağı510 m · 8 dk yürüme
- TaksimTren istasyonu520 m · 8 dk yürüme
- TaksimMetro istasyonu520 m · 9 dk yürüme
Mesafeler mekandan kuş uçuşu ölçülmüştür; yürüme süreleri tahminidir. Wikidata (CC0)
🛏️ Milena Pub & Bistro Yakınındaki Oteller
Fiyatları gör ↗- Misafir Suites 8 IstanbulOtel20 m · 1 dk yürüme
- Ayramin Hotel TaksimOtel20 m · 1 dk yürüme
- Room Mate EmirOtel30 m · 1 dk yürüme
- Sometimes Hotel TaksimOtel30 m · 1 dk yürüme
- Hotel Next2Otel50 m · 1 dk yürüme
- The Legend Platine SuiteOtel50 m · 1 dk yürüme
🛏️ Milena Pub & Bistro Yakınındaki Oteller
Fiyatları gör ↗Diğer İstanbul mekanları
- Rams Parkİstanbul · Stadyum · Kapasite 52.652
- Şükrü Saracoğlu Stadyumuİstanbul · Stadyum · Kapasite 50.530
- Beşiktaş Stadyumuİstanbul · Stadyum · Kapasite 41.903
- Zeytinburnu Stadyumuİstanbul · Stadyum · Kapasite 16.000
- Recep Tayyip Erdoğan Stadyumuİstanbul · Stadyum · Kapasite 14.234
- Vefa Stadyumuİstanbul · Stadyum · Kapasite 12.500
Diğer İstanbul mekanları
Milena Pub & Bistro: Sıkça sorulan sorular
Milena Pub & Bistro etkinlik programında neler var?
Milena Pub & Bistro için şu anda listelenen yaklaşan etkinlik yok.
Milena Pub & Bistro nerede?
Milena Pub & Bistro adresi: Kuloğlu Mah. Sadri Alışık Sok No:24/A, İstanbul.
Milena Pub & Bistro için en yakın istasyon hangisi?
En yakın istasyon Hüseyin Ağa Camii (Tramvay durağı); Milena Pub & Bistro ile arası yaklaşık 80 m.
Milena Pub & Bistro için en yakın oteller hangileri?
En yakın konaklama seçenekleri: Misafir Suites 8 Istanbul (20 m), Ayramin Hotel Taksim (20 m) ve Room Mate Emir (30 m).