İçeriğe geç
Gökhan Kırdar

Pop

Gökhan Kırdar Bilet ve Turne Takvimi

Gökhan Kırdar için 24 Ekim 2026 – 10 Aralık 2026 arasında 3 yaklaşan tarih listeleniyor; şehirler: Bursa, İstanbul ve Ankara. Sıradaki etkinlik: Bursa Kültür Park Open Air Theatre, Bursa.

Gökhan Kırdar turnesine genel bakış

Yaklaşan tarihler
3
Ülkeler
1
Şehirler
3
Turne dönemi
24 Eki – 10 Ara

Ekim 2026

Kasım 2026

Aralık 2026

🗺️ Gökhan Kırdar turne haritası

Gökhan Kırdar sevenlere öneriler

Yaklaşan tarihleri olan diğer Pop sanatçıları

Gökhan Kırdar: Sıkça sorulan sorular

Gökhan Kırdar ne zaman turnede?

Gökhan Kırdar için 3 yaklaşan tarih var. Sıradaki: 24 Ekim 2026 Cumartesi, Bursa Kültür Park Open Air Theatre, Bursa.

Gökhan Kırdar: Bursa için yaklaşan tarih var mı?

Evet — Gökhan Kırdar: Bursa Kültür Park Open Air Theatre, Bursa · 24 Ekim 2026 Cumartesi.

Gökhan Kırdar biletleri ne kadar?

Fiyatlar tarihe ve koltuğa göre değişir. Resmi bilet ilanını ve güncel fiyatları görmek için yukarıdaki tarihlerden birini aç.

Gökhan Kırdar 2026 yılında turnede mi?

Evet — Gökhan Kırdar için 2026 yılında 3 yaklaşan tarih var; 24 Ekim 2026 Cumartesi ile 10 Aralık 2026 Perşembe arasında.

Gökhan Kırdar için Türkiye genelinde tarih var mı?

Evet — Gökhan Kırdar için Türkiye genelinde 3 yaklaşan tarih var: Bursa, İstanbul ve Ankara.